Wynajem aut Knurów

Posted by admin on lut 21, 2014 in INNE, SPOŁECZEŃSTWO, USŁUGI | 15 comments

Wynajem aut Knurów

tel. +48 730 734 066 – 24h/dobę
tel. +48 730 734 066 – 24h/dobę
Jak odnajdziesz się w sytuacji bez wyjścia? Kiedy Twój pojazd nie będzie zdatny do mobilnego przenoszenia Cię z miejsca na miejsce. A terminy i spotkania “naciskają” ze wszystkich stron…..Na kłopty tego rodzaju najlepszym, praktycznym wyjściem jest profesjonalna i w pełni zawodowa obsługa jaka daje Ci Sitcar – wynajem pojazdów Katowice 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Zawsze na czas i zawsze do Twojej dyspozycji!:)

Wypożyczalnia aut Sitcar

Naprawdę sporo momentów może przyprawić każdego o kolorowy zawrót głowy. Szczególnie  jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne… Być może wydarzyć się na przykład przykry wypadek związany z wymuszoną utratą naszego sprawdzonego pojazdu i co wtedy zrobić:) Wtedy jesteś niestety zmuszony do sięgnięcia po samochód zastępczy, a na te okazję najlepszy jest właśnie Sitcar Katowice – to My rozwiążemy sytuację tak, że nie będzie to dla Ciebie żadnym przykrym wydarzeniem. Załatwimy za Ciebie wszystkie konieczne formalności – dostarczymy wprost pod Twe drzwi auto, które zawiezie Cię w dowolne miejsce na terenie aglomeracji śląskiej.

Wypożyczalnia aut SitCar  Wynajem aut Knurów Katowice, Śląsk

Możesz oczywiście sam zdecydować o wszystkich koniecznych parametrach auta – ze względu na jego jakość i wygodę, a do do tego co bardzo ważne – nasze ceny są atrakcyjne i konkurencyjne, a efekt jest murowany. Przekonaj się o tym jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Jesteśmy,po prostu najlepsi i nic tego w żaden sposób nie zmieni. Nie szukaj daleko jeżeli rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki – na terenie południowej Polski wynajm aut Katowice zapewni Ci nader energetyczny sprawny transport bez względu na zaistniałe okoliczności… Jeśli tylko masz problem sięgnij po sprawdzone rozwiązanie, a na pewno przekonsz się, że cała sytuacja będzie tylko dla Ciebie “niewinną” przygodą:)

tel. +48 730 734 066 – 24h/dobę

Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Opole, Chorzów, Ruda Śl., Rybnik, Tychy, Częstochowa, lotniska: Pyrzowice, Wrocław, Kraków

Klient chcący wynająć samochód powinien:

  • mieć ukończone 21 lat;
  • posiadać prawo jazdy ważne od co najmniej roku oraz drugi dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport);
  • posiadać prawo jazdy uznawane na terenie RP;

Dokonując wynajmu należy także:

  • podać datę i godzinę odbioru,
  • wybrać miejsce odbioru,
  • wskazać model samochodu.

Odbiór samochodu:

Aby odebrać samochód, należy:

  • okazać prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport
  • sprawdzić oraz podpisać umowę wynajmu,
  • wpłacić kaucję, która zostanie oddana w chwili zwrotu nieuszkodzonego i zatankowanego do pełna pojazdu.

Zwrot samochodu:

Istotne jest, by nie zwracać pożyczonego samochodu po upłynięciu ostatniej doby rezerwacji. Proszę pamiętać, że auta wynajmowane są w trybie ciągłym – nie chcemy, by którykolwiek z naszych Klientów musiał czekać na zamówiony samochód dłużej niż to konieczne.

Przy zwrocie auta pracownik Sitcar sprawdzi stan paliwa oraz przeprowadzi kontrolę techniczną pod kątem ewentualnych uszkodzeń, które mogły wystąpić podczas najmu. Umowa wynajmu samochodu wygaśnie automatycznie po zwróceniu sprawnego, zatankowanego do pełna samochodu i kluczyków.

Płatności:

Akceptujemy formy gotówką lub przelewem bankowym.

Opłaty za wynajem pobierane są z góry.

Related posts:

  1. Taxi Knurów

Leave a Reply