ły budowlane gliwice" href="http://www.bud-expert.com.pl">materiały budowlane Gliwice.była widoczna i dostępna dla potencjalnych klientów . Warto dbać o szczegóły….A więc zacznijmy od najmocniejszej strony hurtowni Bud-Expert – mieszalników i farb KABE.

W naszej placówce posiadamy mieszalniki farb i tynków firm Kabe oraz Arsanit. Dzięki mieszalnikom jesteśmy wstanie wymieszać prawie każdy kolor tynku lub farby z kolornika firmy Farby Kabe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobieranie produktów firmy Kabe według wzornika innych producentów jak również kolorowaniu tynków i farb według kolornika RAL i NCS.

Dzięki współpracy z producentem jesteśmy wstanie w ciągu 48 godzin opracować praktycznie każdą recepturę według wzornika innego producenta.

Ponadto na życzenie klienta przygotowujemy próbki wybranych kolorów tak aby klient mógł sam zdecydować jaki kolor najbardziej będzie odpowiedni. Nasze doświadczenie pozwala nam na określenie jaki produkt będzie odpowiedni na wybrany budynek i potrzeby klienta. Aby zamówić próbkę skontaktuj się z nami wysyłając zapytanie przez formularz.

Przedstawiamy listę produktów, które są najczęściej wybierane przez naszych Klientów:

KONTAKT z hurtownią BUD-EXPERT

Related posts:

  1. Reklama w internecie

Leave a Reply