Materiały budowlane i reklama

Posted by admin on mar 6, 2011 in HANDEL, SEO, USŁUGI | 4 comments

Materiały budowlane i reklama

Społeczeństwo informacyjne żyje informacją. Do funkcjonowania w dzisiejszym świecie nikomu nie wystarczyłby już średniowieczny herold objeżdżający na koniu okoliczne miasteczka czy nowiny zasłyszane na lokalnym jarmarku. Różnego rodzaju ogłoszenia, wiadomości i reklamy spotykamy na każdym kroku – w szkołach, urzędach, na lotniskach, dworcach, przystankach autobusowych, w pracy, w sklepie, na ulicy.

Gdy zalewa nas natłok informacji, coraz ważniejsza staje się forma ich przekazu. Najprostszą i najbardziej dostępną są gabloty informacyjne, gdzie można zamieścić dosłownie wszystko.

Chcąc przebić się w tłumie reklam, czy ogłoszeń nie wystarczy już tylko dobrze zaprojektować afisz. Liczy się również „opakowanie”.

Dlatego też producenci dokładają wszelkich starań, aby ich oferta – przykładowo materiały budowlane Gliwice.była widoczna i dostępna dla potencjalnych klientów . Warto dbać o szczegóły….A więc zacznijmy od najmocniejszej strony hurtowni Bud-Expert – mieszalników i farb KABE.

W naszej placówce posiadamy mieszalniki farb i tynków firm Kabe oraz Arsanit. Dzięki mieszalnikom jesteśmy wstanie wymieszać prawie każdy kolor tynku lub farby z kolornika firmy Farby Kabe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobieranie produktów firmy Kabe według wzornika innych producentów jak również kolorowaniu tynków i farb według kolornika RAL i NCS.

Dzięki współpracy z producentem jesteśmy wstanie w ciągu 48 godzin opracować praktycznie każdą recepturę według wzornika innego producenta.

Ponadto na życzenie klienta przygotowujemy próbki wybranych kolorów tak aby klient mógł sam zdecydować jaki kolor najbardziej będzie odpowiedni. Nasze doświadczenie pozwala nam na określenie jaki produkt będzie odpowiedni na wybrany budynek i potrzeby klienta. Aby zamówić próbkę skontaktuj się z nami wysyłając zapytanie przez formularz.

  • Dzięki wieloletniej współpracy z firmą Kabe posiadamy szerogą gamę produktów firmy Kabe
  • Mieszamy produkty firmy Kabe tylko i wyłącznie na oryginalnych pigmentach dostarczonych przez firmę Kabe
  • Mieszamy farby Kabe i tynki na miejscu, przy użyciu pigmentów firmy Kabe
  • Produkty użyte do mieszania są oryginalnie zapakowane przez firmę Kabe
  • Gwarantujemy „laboratoryjną” precyzję urządzeń do mieszania farb i możliwość domówienia materiałów w tym samym kolorze

Przedstawiamy listę produktów, które są najczęściej wybierane przez naszych Klientów:

  • Tynk Akrylowy: Kabe Tynk Permuro, Kabe Tynk Permuro Avant
  • Tynk Silikatowy: KabeTynk Novalit, Kabe Tynk Armasil
  • Farba akrylowa zewnętrzna: Kabe Farba Bugoflex, Kabe Farba Novalit
  • Farba silikonowa zewnętrzna: Kabe Farba Armasil

KONTAKT z hurtownią BUD-EXPERT

Related posts:

  1. Reklama w internecie

Leave a Reply