Materace przeciwodleżynowe Gliwice

Posted by admin on sie 6, 2013 in HANDEL, PRODUKCJA, USŁUGI | 3 comments

Materace przeciwodleżynowe Gliwice

Materace przeciwodleżynowe zapobiegają powstawaniu odleżyn, poprawiają krążenie krwi, oraz wspomagają leczenie odleżyn już istniejących. Ich zasada działania polega na wypełnianiu na przemian 2 systemów komór powietrznych, a co za tym idzie – cykliczne zmiany punków podparcia chorego.

Każdy kto miał lub ma do czynienia w swoim zyciu z problematyka ludzi przewlekle chorych, wie jaki problem stanowi w tym przypadku – stałej i ciągłej opieki – aspekt praktycznych kłopotów z odleżynami. Jest to na pewno bolesny element, który stanowi dodatkowy kłopot dla samego chorego jak i jego rodziny.

Proponowane rozwiązanie przez firmę Materacem daje pełny komfort rozwiązania tych problemów. Ich zastosowanie daje  pełny efekt większej zdrowotności czyli leczenia, a zarazem dodatkowy efekt w postaci przeciwdziałania w powstawaniu nowych odleżyn.

Już dziś sięgnij po to rozwiązanie, aby budować spokojniejsza przyszłość.

Przedsiębiorstwo MATERACEM to specjalista w dystrybucji online materacy przeciwodleżynowych, materacy antyalergicznych, oraz innych wyspecjalizowanych produktów do sypialni, łóżka, sali szpitalnej.

GODZINY PRACY OBSŁUGI:

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00 Sobota: 9:00 – 13:00

Materace przeciwodleżynowe Gliwice

ŚRODKI KOMUNIKACJI:

Telefon stacjonarny: (32) 235-33-81 Telefon komórkowy: 888-806-600 E-mail: info@materacem.pl

ADRES DO KORESPONDENCJI:

INTER Michał STĄCEL

Zamówienia ON-LINE, przyjmowane są przez system 24 h/dobę.

No related posts.

Leave a Reply